Erilahendused

ERILAHENDUSED

Pakume ka erilahendusi. Loe edasi siit

Vastavalt Teie soovile on võimalik jõusaali konfigureerida. Levinumad erisoovid on toote värvide muutmine, toote paigalduse muutmine ning kliendi soovile vastava funktsionaalsuse lisamine. Kõigest all pool täpsemalt. Siinkohal veel nii palju, et enamasti tähendab erilahendus lisakulu ja seetõttu tuleb toote hind kallim kui standard komplektidel.

Toote värvi kombinatsioone annab muuta tavapärasest erinevaks. Põrandaks olevad kummimattide värve on võimalik muuta. Kogu metallkonstruktsioonide osa on võimalik värvida teises toonis või hoopis värvide kombinatsioonina. Lisaks on võimalik muuta pinkide välimust.

Jõusaali on võimalik paigaldada ka siseruumidesse (kelder, garaaž, tuba) ja olemasolevale tugevale pinnasele (betooni, asfalt). Sellise lahenduse tellimiseks on vajalik piisava kandevõimega ja tugevusega põrand. Enamasti piisab põranda sobivuse hindamiseks asukoha pildist, kuhu soovite toodet paigaldada. Kahtluse korral võib olla vajalik eelnev visiit kohapeale meie tehniku poolt, kes teeb täpsema olukorra hinnangu. Lisa variandina on võimalik tellida paigaldus betooni, mille puhul valatakse kogu jõusaali alune pind betoonist.

Juhul kui Teil on kindel soov mõne erilise treeningvahendi või funktsionaalsuse suhtes, siis vastavalt Teie soovile töötame välja täpselt Teile sobiva lahenduse. Näitena võib siin tuua kükipuuri.

Oma soovide edastamiseks kasutage palun kontaktivormi või saatke kiri info@tviron.eu

ERINEVAD ERILAHENDUSE VÕIMALUSED

Võimalusi on tohutult. Pane kontaktivormi kirja, mis on sinu jaoks oluline!

TERVES KEHAS, TERVE VAIM!

Meie eesmärgiks on tõsta eestlaste, eriti nende järeltulijate, füüsilist vormi. Selleks oleme välja töötanud koduse jõusaali lahenduse, millega saab treenida kogu keha. Enam ei pea te kulutama aega spordiklubides käimisele, vaid saate treenida kodus värskes õhus koos perega. Tee spordi ja tervislike eluviiside juurde algab läbi eeskujude!

TREENI TEADLIKULT
Tvironi koostööpartneriks on suurte kogemustega personaaltreenerid läbi portaali Teadliktreening.com. Nende eesmärgiks on tuua inimesteni tõest treeningu ja toitumise alast informatsiooni.

Vaadake ja pange kokku endale sobiv treeningplaan.

LISAVAHENDID
Kui on tekkinud treeningrutiin…
Abivahendid | Raskused / tõstmisvahendid

NÄIDISHARJUTUSED JA -KAVAD
Vaata, kuidas sooritada enamlevinud harjutusi ning treeningkavad alustamiseks.