KKK

Korduma kippuvad küsimused

Vastused peamiselt tekkivatele küsimustele!

K: Kuidas toimub välijõusaalikomplekti transport ja paigaldamine?
V: Kui olete teinud tellimuse meie kodulehelt, siis võtame Teiega hiljemalt 2 tööpäeva jooksul ühendust, et kokku leppida sobiv tarnekuupäev. Mandri-Eestis on transpordi hinnaks 50€, saartele 75€, Harjumaa piires on transport tasuta. Samuti on kaubale võimalik ise järgi tulla.

Paigalduse juures on 2 võimalust. Paigaldame ise Teile seadme üles, sellisel korral lisandub hinnale 60€. Teine võimalus on Teil ise seade endale sobilikku kohta paigaldada, selle tarbeks on tootega kaasas paigaldusjuhend ja see eeldab juhendis väljatoodud tööriistade olemasolu.

 

K: Kuidas seadet kasutada vihmaste, lumiste ja tuuliste ilmadega?

V: Selle tarbeks on meil välja töötatud spetsiaalne neljast küljest avatav ja suletav telk, mida on lihtne ning kiire paigaldada ja eemaldada. Telk on lisavahendina juurdetellitav ning seda saab kasutada ka muul otstarbel kui ainult välijõusaalikomplekti katmiseks (telgikomplekti arendusprotsess hetkel veel käimas). Samuti saab lisavahendina juurde tellida 2,4-4m läbimõõduga vihma/päikesevarju.

 

K: Kui ma ei soovi täpselt sellist komplekti, nagu teil pakkuda on, kas ma saan ise komplekteerida komplekti?
V: Jah, see on täiesti võimalik! Saate panna endale kokku täpselt sobiliku komplekti. Kui selle koostamine jääb kodulehel segaseks, siis võtke kindlasti ühendust kodulehel kuvatud kontaktidel ja läheneme Teile personaalselt.

 

K: Kuidas saab komplekti pimedal ajal kasutada?
V: Selle tarbeks on seadme keskposti küljes LED-valgustus, mida saab sünkroniseerida ja reguleerida telefonilt vastava äpi abil. Valgusti tarbeks on vajalik akupanga olemasolu, mille tarbeks on USB ühendus komplektis olemas. Meie e-poest on võimalik lisana komplektile juurde tellida akupank või akupangaga varustatud bluetooth kõlar.

TERVES KEHAS, TERVE VAIM!

Meie eesmärgiks on tõsta eestlaste, eriti nende järeltulijate, füüsilist vormi. Selleks oleme välja töötanud koduse jõusaali lahenduse, millega saab treenida kogu keha. Enam ei pea te kulutama aega spordiklubides käimisele, vaid saate treenida kodus värskes õhus koos perega. Tee spordi ja tervislike eluviiside juurde algab läbi eeskujude!

TREENI TEADLIKULT
Tvironi koostööpartneriks on suurte kogemustega personaaltreenerid läbi portaali Teadliktreening.com. Nende eesmärgiks on tuua inimesteni tõest treeningu ja toitumise alast informatsiooni.

Vaadake ja pange kokku endale sobiv treeningplaan.

LISAVAHENDID
Kui on tekkinud treeningrutiin…
Abivahendid | Raskused / tõstmisvahendid

NÄIDISHARJUTUSED JA -KAVAD
Vaata, kuidas sooritada enamlevinud harjutusi ning treeningkavad alustamiseks.