Ostu- ja müügitingimused

OStu- ja müügitingimused

Tutvu meie ostu- ja müügitingimustega

1.Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Tviron.eu (edaspidi Tviron e-pood) omanik Tviron OÜ vahel Tviron e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Tviron e-poe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3Tviron OÜ on õigustatud Tviron e-poe müügikampaaniatest ja arengust tulenevalt käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest jõustuvad vastava muudatuse avaldamisest interneti leheküljel www.tviron.eu. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teile tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi ja hindu v. a. kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.4 Tviron e-poes tellimust vormistades või maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus

2. Hinnad

2.1.Kõik hinnad sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu 20%. Internetipoe hinnad võivad erineda müügiesinduste tavahindadest.

3.Tellimuse vormistamine

3.1 Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

3.2 Ostukorvi saate näha, kui klikite kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule.

3.3 Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

3.4 Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“. Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

3.5 Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

3.6 Mandri Eestisse tellitud tooted tarnitakse teile peale arve tasumist esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Saartele, Soome, Lätti ja Rootsi tarne peale arve tasumist esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

3.7 Kui elate Euroopa Liidu ühes liikmesriigis ja olete juriidiline isik või füüsilisest isikust ettevõtja ja teil on käibemaksukohulase number, siis palun märkige oma number kommentaari lahtrisse. (see tagab Teile käibemaksuvaba müügi).

3.8 Kui soovite seda toodet osta rohkem kui üks ühik, siis asendage ostukorvis välja Kogus all number 1 (vaikimisi ostate alati ühe toote) sellise numbriga, millises koguses seda toodet soovite (näiteks 3, seega saate seda toodet 3 tk või komplekti). Peale muudatuse sisseviimist tuleb selle tegevuse kinnitamiseks kasutada välja Uuenda ostukorv.
3.9 Kui sooite jätkata ostlemist, siis liikuge uuesti Tooted menüüsse ja valige järgnevaid tooteid.

3.10 Kui selgub, et toode, mille lisasite ostukorvi on vale või teile mittesobilik, siis on võimalik ta ostukorvist eemaldada kasutades selleks ostukorvis toote taga olevat punast risti.

3.11 Kui olete enda tellimuse jaoks vajalikud tooted välja valinud, siis järgneb ostukorvis tellimuse kohaletoimetamise viisi valimine. Vastavalt teie tellimuse tarne asukohale näitab Tviron e-pood toote hinda koos saatekulude ja paigaldusega (kui on valitud). Kui olete oma valiku teinud, siis kinnitage kasutades välja Uuenda ostukorv.

3.12 Harjumaa piires on kohaletoimetamine tasuta. Ülejäänud mandri Eesti 50 eurot, saartele 75 eurot, Läti ja Soome 200 eurot. Mujale tarnimiseks võtke ühendust läbi kontaktivormi.

3.13 Kohaletoomise viisi valimisel palume olla ostukorvis väga tähelepanelik kohaletoimetamise piirkonna määratlemisel, kuna sellest sõltub kohaletoimetamise kulude hindamine.

3.14 Tviron OÜ poolne paigaldus on tasuline teenus. Tellida saab seda valides vastava variandi ostukorvis tellimuse kinnitamisel.

3.15 Kui olete enda jaoks vajalikud tooted ja kohaletoimetamise viisi välja valinud, siis järgneb tellimuse vormistamine, mida alustate vajutades väljale Esita tellimus. Seejärel avaneb Teile leht, millelt leiate Tviron OÜ LHV panga arveldusandmed. Veelkord on Teil võimalus üle kontrollida oma kontaktandmed, või siis lisada kommentaari välja täiendavaid märkusi oma tellimuse kohta.( Alati on võimalus paluda tellimus kokku panna ja poodi järele tulla, seega ei rakendu paki saatmise kulusid.)

3.16 Kui andmed Teie kohta on kõik õiged, siis vajutage väljale Tellimuse vormistamine. Seejärel saate Tviron e-poe automaatvastuse oma arvuti ekraanile ja e-posti aadressil, mis kinnitab, et Tviron OÜ on teie tellimuse kätte saanud.
3.17 Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Tviron OÜ arvelduskontole.

4. Tellimuse eest tasumine

4.1. Toodete eest saate tasuda tellimuse kinnituse alusel (14 päeva jooksul) või koheselt krediitkaardiga (MasterCard Credit, MasterCard Debit, MasterCard Business, Maestro, VISA Credit, VISA Debit, VISA Business, VISA Electron).

4.1.1. Tasudes eritellimuse kinnituse alusel saadab Tviron OÜ meili vahendusel personaalse tellimuse kinnituse, mis sisaldab meie LHV pangakonto rekvisiite.

4.1.2. Tasudes krediitkaardiga saate kinnituse makse laekumisest meili vahendusel.

4.2. Arve saadetakase Teile koos tellitud kaubaga ja meilitsi.

4.3. Teie tellimus tühistatakse juhul kui Te ei ole 14 päeva jooksul ostusummat tasunud.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1 Kui tellimuse kinnituse eest tasumine laekub Tviron OÜ arvelduskontole siis alustatakse teie tellimuse komplekteerimist. Peale toote komplekteerimist võtab Tviron OÜ teiega ühendust, kas telefoni või meili teel, ja lepib kokku täpse tarneaja.

5.2 Saadetis antakse üle allkirja vastu.

5.3 Tviron OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibime eest juhul, kui kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Tviron OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

5.4 Juhul kui kaupa ei saanud tarnida kokkulepitud ajal kliendi tõttu (vale aadress, ei ole tegelikult kodus jne) ja kaupa ei ole võimalik iseseisvalt sihtkohta jätta, siis toimetab Tviron OÜ kauba tagasi oma lattu ning klient on kohustatud seejärel kaubale ise järgi tulema või tellima uue transpordi saates meili info@tviron.eu või helistades kontakttelefonile +372 5343 6860.

5.5 Enne saatelehe allkirjastamist (paki kättesaamise kinnitus) soovitame Teil tellimuse pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida saatelehele sellekohane märkus. Palume teil vigastatud pakendiga tellimusest teatada elektronposti aadressile info@tviron.eu või siis Tviron OÜ kontakttelefonile +372 5343 6860.

6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

6.1 Teil on õigus peale tellimuse eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada 48 tunni jooksul, saates Tviron e-poe elektronposti aadressile info@tviron.eu vastavasisulise teate koos tellimuse kinnituse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga või helistate Tviron OÜ kontakttelefonil +372 53436860.

6.2 Peale toodete kättesaamist on Teil 15 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 15 päeva jooksul toode või tooted tagastada või välja vahetada muu toote või toodete vastu saates Tviron e-poe elektronposti aadressile info@tviron.eu vastavasisulise teate koos tellimuse kinnituse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga või helistate Tviron OÜ kontakttelefonil +372 53436860. Tooteid saab välja vahetada ainult juhul kui toode on kasutamata ja kahjustamata.

6.3 Vastavalt VÕS §-le 53 lg 4 ei kohaldu VÕS § 56 kaupadele, mis on valmistatud, arvestades kliendi isiklikke vajadusi ja mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt. Näiteks eri värvilahendus, teisest materjalist pingid jne.

6.4 Toodete tagastamise korral punktis 6.2. sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (kaasaarvatud kauba saatmise kulud) 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest. Klient kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud kuni 100 euro ulatuses.

6.5 Kui toodete tagastamise põhjuseks on Tviron OÜ poolt valesti saadetud toode või tooted, siis Tviron OÜ kompenseerib Teile lisaks ostusummale ka kauba tagasisaatmisega seotud kulud 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7. Nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

7.2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama tviron.eu-d probleemist e-posti aadressil info@tviron.eu ning esitama järgmise informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, toote nimi ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui kahe kuu jooksul peale defekti avastamist.

7.3. Tviron OÜ ei vastuta:
1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest
2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise korral
3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral
4) Puuduste eest, mis on tekkinud tootele hooldusjuhendi järgimata jätmisest

7.4. Toote nõuetele mittevastavuse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode Tviron OÜ kulul.

7.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos toote tagastamise kuludega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest, kuid mitte varem kui tagastatav toode on jõudnud Tviron OÜ valdusesse. Teadet saate jätta Tviron e-poe elektronposti aadressile info@tviron.eu või helistate Tviron OÜ kontakttelefonil +372 53436860

8. Muud tingimused

8.1. Tviron.eu veebilehe kasutamisega annab klient selge ja teadliku nõusoleku tviron.eu-le enda isikuandmete töötlemiseks.

8.2. Tviron.eu kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

8.3. Tviron.eu-l on õigus kasutada Kliendi isikuandmeid uudiskirja ja reklaamisõnumite edastamiseks.

8.4. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8.5. Kõik tviron.eu fotod ja tekstid on kaitstud Autoriõiguse seadusega.